Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
389 postów 304 komentarze

w obronie praw mojego kraju...

Humpty Dumpty - Animalia, Chordata, Vertebrata, Mammalia, Placentalia, Primates, Hominoidae, Homo, Homo sapiens.

Moje komentarze

 • @Zawisza Niebieski 06:27:42
  To taki sposób na dyskusję, żeby zamiast argumentacji powyzywać troszeczkę interlokutorów? To odpowiedz, proszę, czym zajmowało się watykańskie obserwatorium astronomiczne? I jakim cudem "zakazana" teoria Kopernika była badana przez 300 lat bez przerwy? W tym za katolickie pieniądze samego papieża.
  PS. A tak na marginesie - najlepiej rozwinięty land niemiecki, Bawaria, jest katolicki. ;)
  Jak naprawdę wyglądała „straszna” inkwizycja?
 • @Zawisza Niebieski 21:56:46
  Przede wszystkim jego teoria w praktyce dawała gorsze rezultaty od ptolemejskiej. Kopernik uznał, że planety poruszają się po orbitach kołowych. To jest oczywiście bzdura,o czym dzisiaj wiemy. Tak naprawdę udowodniono teorię Kopernika dopiero w XIX wieku (bodaj w 1839). Po Koperniku którys astronom ogłosił, że co prawda Ziemia stoi w centrum, słońce krąży wokół niej, ale planety juz wokół Słońca. Itd, itp. I jak chcesz tak bardzo krytykować Kościół to pamiętaj, że Kartezjusz i Roger Bacon ostro byli przeciw tej teorii, a Galileusza w ogóle wyśmiali. Miłego dnia.
  Jak naprawdę wyglądała „straszna” inkwizycja?
 • Naftali stosuje strategie teokratyczną
  Prawdopodobnie nawet nie wie, że łże. WTS dostarcza swoim pretorianom materiał, nazywany "pokarmem na czas słuszny" tak dalece odbiegającym od rzeczywistości, ze jedynie defekt mózgu może wytłumaczyć dawanie im wiarę. ;) Natomiast przerażające jest co innego - coraz więcej portali zezwala na publikację takich bzdetów.
  Łamanie prawa przez blogera Naftali.
 • @Autor
  IMO Goczyńskiego już nie wypuszczą, bo zbyt mało czasu zostało do końca. Paradoksalnie to jest OK, bo odpadnie obawa przed kolejnym dzikim odwieszeniem kary. Natomiast trzeba zrobić wszytko w celu przywrócenia normalności w stosunkach BG - dzieci. Przede wszytkim pozew o zmniejszenie obowiązku alimentacyjnego, kontakty z dziećmi, jak nie pomoże, to grzywna dla eks. Jest sporo sposobów, by "uprzyjemnić" życie drugiej stronie. A jak eks pełni funkcje w wymiarze sprawiedliwości to powinna być poza podejrzeniami. Tylko to wymaga ciut więcej, niz pisanie bloga.
  Sądy milczą wobec wniosków Bogdana Goczyńskiego. Wypuścić Goczyńskiego!
 • @Autor
  To, niestety, brak polityki prywatności. Nie można zezwalać na ujawnianie danych (łącznie z numerem PESEL) blogerów i wymagać, żeby pisali odważne teksty. Odkręcenie ewidentnych oszczerstw i pomówień trwa zbyt długo - brak jest po prostu odpowiednio szybkiej reakcji. Wolność slowa rozumiana jako wolność opluwania bez udokumentowania zarzutów jest po prostu początkiem końca portalu.
  "Nikt nikogo tu nie trzyma" - R.Opara
 • @Prezydent RzBiK 19:41:17
  Proste jak budowa cepa - zamiast e-medium został utworzony e-zakład psychiatryczny. Posty rzetelne, posty stanowiące materiał dziennikarski (cytowane po innych portalach) giną w powodzi bezwartościowego chłamu pseudokatolików czy innych nawiedzeńców. Zamiast eliminować poparańców w zarodku hołubi się ich, ewentualnie obchodzi z daleka. A to ich tylko upewnia, co do słuszności swojej "misji". I rozzuchwala do granicy utraty instynktu samozachowawczego. Niestety, szereg for właśnie dlatego upadło; z niepokojem obserwuję, że tak skończy NE. I choć miejsc do pisanie nie brakuje i nie miałbym problemów z ich zamieszczaniem, to przecież zżyłem się z tym miejscem i nie ukrywam, że żal było by....
  Pismo obrazkowe dla adminów z Nowego Ekranu.
 • @Rebeliantka 19:21:16
  Bo został załatwiony proceduralnie. Niestety, ludzie przegrywają w sądach, bo prawo proceduralne (kpc, kpk) coraz bardziej przypomina gąszcz, w którym trudno poruszać się nawet doświadczonemu prawnikowi. Kusi mnie silnie zrobienie analizy wszystkich nowelizacji kodeksów postępowań (kpc i kpa, a także ordynacji podatkowej) za ostatnie 15 lat (kpk został uchwalony w 1997 r.) po to, by wykazać, jak bardzo wszystkie rządy działają na niekorzyść obywateli. Paradoksalnie najbardziej "normalne" prawo uchwalił rząd lsd - i zaraz, jak się okazało, co narobił, zaczęła się nowelizacja. Goczyński jest jednym z wielu - przeze mnie tygodniowo przechodzi co najmniej raz podobna sprawa. Nie macie pojęcia o skali bezprawności naszych urzędów. Niestety, ujawnić tych materiałów często nie można, a po ujawnieniu moich danych osobowych na NE, choć zastrzegłem sobie prywatność właśnie ze względu na wykonywane zajęcie nawet tych, o których mozna pisać, nie opublikuję.
  Bogdan Goczyński wzywa pomocy z więzienia
 • @Zawisza Niebieski 10:29:48
  ??? Jak mogli podbić, skoro tam stały pograniczne garnizony egipskie akurat w czasie, o którym pisze Biblia? To tylko jeden z ahistorycznych wtrętów w Księdze, a takich jest naprawdę sporo.
  Czytać a rozumieć Biblię
 • @Zawisza Niebieski 09:40:07
  Wytłumacz mi jedno, bo nie rozumiem - po co Mojżesz prowadził lud przez 40 lat z jednej egipskiej prowincji do drugiej?
  Czytać a rozumieć Biblię
 • @Autor
  Jak wyglądał dozór kuratora w latach 1980-tych - pierwsze 3 miesiące spotkanie raz w miesiącu, potem kwartalnie. Chyba, że były inne potrzeby, to częściej. Natomiast to, co czytam wyżej, świadczy o tym, że w Pruszkowie nie mają co robić. Gdybym miał takiego podopiecznego, jak B. G. po pierwszym osobistym kontakcie dzoniłbym jedynie raz na miesiąc. I wiem, co mówię, bo mam 8 lat doświadczenia akurat w tym zawodzie.:)
  Ludzie z wymiaru sprawiedliwości, ścigajcie gangsterów, a nie reemigrantów. Ciąg dalszy o gehennie B. Goczyńskiego
 • @Bara-bar 18:07:30
  "Czyli proroctwo Pisma NIE nalezy do czlowieka, nie jest jego wlasnoscia....., NIE jest (idios)!

  Watykanisci, jehowici..., moga swoje pisma wyjasniac, bo sa one ich (idios) wlasnoscia, ALE nie moga wyjasniac Slowa Boga, bo ich wlasnoscia (idios) NIE jest!"

  A skoro ty i kerenOr wyjaśniacie Pismo to albo macie bezpośredni kontakt z Panem B., albo zawładnął wami duch ciemności...:)
  CZY CHRZEŚCIJANIE SĄ ZA GŁUPI, BY ZROZUMIEĆ BIBLIĘ - SPISANE SŁOWO BOGA?
 • @Bara-bar 17:08:17
  "Czy myslisz, ze np. Prawnik, moze Prawa NIE znac i byc Prawnikiem?"
  Niestety - nader często tak się zdarza, więc przykład cokolwiek chybiony.:)
  CZY CHRZEŚCIJANIE SĄ ZA GŁUPI, BY ZROZUMIEĆ BIBLIĘ - SPISANE SŁOWO BOGA?
 • @Autor
  Żakowski najwyraźniej proponuje, by zamiast "brać w dupę" włazić do niej za jego przykładem.
  Żakowski o powstaniach: Każde branie w d... musi być uczczone bohatersko
 • @Autor
  Dlaczego piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojecia? Otóż wbij to sobie do głowy na wsze czasy - woda w studniach w owym czasie i na tym terenie była siedliskiem bakterii i dlatego populacja piła wino zamiast wody. W Azji z kolei była to herbata - wrzątek zabijał bakterie nie mniej niż fermentacja alkoholowa. Żydzi pili wino, teraz wódkę, a zakwas nie dotyczył wina, którego okres fermentacji nb. obejmuje więcej niż tydzień.
  Czy herezja, w której tkwisz, nakazuje pleść androny na każdy temat? :)
  KOMUNIA, EUCHARISTIA..., JEDZCIE, PIJCIE...???
 • @Bara-bar 11:43:08
  Kiedy do ciebie dotrze, że śmierć duszy oznacza brak zmartwychwstania? Trzeba być zaślepionym, by tego nie rozumieć.
  PIERWSZE KŁAMSTWO: JEŚLI ZGRZESZYCIE, NIE UMRZECIE, LECZ BĘDZIECIE JAK BÓG - BĘDZIECIE NIEŚMIERTELNI!
 • @Bara-bar 09:42:40
  Nie bądź śmieszna. Przytaczasz tekst napisany przez jakiegoś jehowitę.
  Trójca niekatolicka
 • @bar-bara 12:12:36
  To się nazywa SS (strategia sekciarska). Naprzód obrażasz innych, a gdy ci odpłacają tym samym, zaczynasz głośno jęczeć, że jesteś prześladowana... To jak we "włatcah móch" -- Anusiak wskazywał w jednym z odcinków na bezdomnego i mówił ziomalom, że kiedyś ów rzucił w niego kamieniem. Na pytanie, dlaczego?, odpowiedział: Bo naprzód ja w niego trafiłem.
  Wypisz, wymaluj twoje (i reszty) zachowanie na forum...:)
  Pasztet z Kerenora
 • @ autor
  5* na zachętę, co nie zmienia faktu, że sie z Tobą nie zgadzam.:)
  Kilka cytatow z Biblii na temat zbawienia.
 • @circonstance 02:41:08
  Nie wiem, o co ci chodzi? Przecież z Biblii wynika, że to wybra(kowa)ny naród...:)
  Tak, rzeczywiście, pokażcie nam wszystkim mapę!
 • @Autor
  Jeśli w najbliższych dniach podobne przypadki się powtórzą może to znaczyć, że lada moment wyjdzie na jaw jakaś afera... I to na najwyższym szczeblu. Strach zabija.
  Samobójca znowu zaatakował

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031